O FIRMIE AUTOBUSY Bireta Choszczno ROZKŁAD JAZDY KONTAKT

ROZKŁAD JAZDY

LINIA CHOSZCZNO – KORYTOWO – CHOSZCZNO

ROZKŁAD LINII 1 2 3 4
S Dm Dm S
CHOSZCZNO ZS NR 2 p - 9.50 13.45 15.15
CHOSZCZNO UL. STARGARDZKA 6.51 9.52 13.47 15.17
CHOSZCZNO UL. WOLNOŚCI 6.54 9.55 13.50 15.20
CHOSZCZNO UL. JAGIEŁŁY 6.57 9.58 13.53 15.23
WARDYŃ 7.04 10.05 14.03 15.33
KORYTOWO 7.10 10.15 14.15 15.45
WARDYŃ 7.16 10.21 14.21 15.51
CHOSZCZNO UL. JAGIEŁŁY 7.23 10.28 14.28 15.58
CHOSZCZNO UL. WOLNOŚCI 7.30 10.35 14.31 16.01
CHOSZCZNO UL. STARGARDZKA 7.33 10.38 14.34 16.04
CHOSZCZNO ZS NR 2 k 7.35 10.40 14.36 -

 

LINIA CHOSZCZNO – WYGON – CHOSZCZNO

KIERUNEK CHOSZCZNO

ROZKŁAD LINII
S Dm (4) Dm
WYGON o 6.35 - 12.05 -
LASKO 6.38 - 12.10 -
BREŃ 6.43 - 12.15 -
PRZECZNO 6.48 - 12.20 -
BIERZWNIK 6.53 8.53 12.25 14.13
STARZYCE 6.55 8.55 12.27 14.15
RĘBUSZ 7.00 9.00 12.32 14.20
PŁAWNO 7.05 9.05 12.37 14.25
ZIELENIEWO 7.10 9.10 12.42 14.30
KASZEWO 7.15 9.15 12.47 14.35
SKRZYŻ. DO M. KORYTOWO 7.17 9.17 12.49 14.37
RADUŃ 7.20 9.20 12.52 14.40
CHOSZCZNO UL. JAGIEŁŁY 7.27 9.27 12.59 14.47
CHOSZCZNO UL. WOLNOŚCI 7.30 9.30 13.02 14.50
CHOSZCZNO UL. STARGARDZKA 7.33 9.33 13.05 14.53
CHOSZCZNO ZS NR 2 p 7.35 9.35 13.08 14.55

 

KIERUNEK WYGON

ROZKŁAD LINII
Dm (4) Dm S
CHOSZCZNO ZS NR 2 o - - 13.25 15.05
CHOSZCZNO UL. STARGARDZKA 8.07 11.00 13.27 15.07
CHOSZCZNO UL. WOLNOŚCI 8.10 11.03 13.30 15.10
CHOSZCZNO UL. JAGIEŁŁY 8.13 11.06 13.33 15.13
RADUŃ 8.20 11.13 13.40 15.20
SKRZYŻ. DO M. KORYTOWO 8.23 11.16 13.43 15.23
KASZEWO 8.25 11.18 13.45 15.25
ZIELENIEWO 8.30 11.23 13.50 15.30
PŁAWNO 8.35 11.28 13.55 15.35
RĘBUSZ 8.40 11.33 14.00 15.40
STARZYCE 8.45 11.38 14.05 15.45
BIERZWNIK 8.47 11.40 14.07 15.47
PRZECZNO - 11.45 - 15.52
BREŃ - 11.50 - 15.57
ASKO - 11.55 - 16.02
WYGON p - 12.00 - 16.05

Opis rozkładu:
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej

(4) – kursuje w czwartki

m – nie kursuje 24 i 31.XII